Oktatói elismerések!

2024. szeptember 8.
Gratulálunk oktatóinknak és további eredményes és sikeres munkát kívánunk!

A Miskolci Egyetem 2024. szeptember 6-án a Nyilvános Ünnepi Kitüntetésátadó Szenátusi Ülésén ismerte el a kiemelkedő szakmai és tudományos eredményeket elért oktatóinak és kutatóinak a tevékenységét, akik hazai és nemzetközi téren is erősítették az universitas hírnevét.

Intézetünk 5 oktatója kapott kitüntetést, Dr. Kriston Renáta intézetigazgató egyetemi docens 2 elismerésben részesült, a Miskolci Egyetem érdemes oktatója lett, emelett a Miskolci Egyetem kiváló tudományos szerzője 2023 díjat is megkapta. Dr. Paksy Tünde egyetemi adjunktus a nemzetközi kapcsolatokért végzett tevékenységéért kapott elismerést. A Miskolci Egyetem kiváló tudományos szerzője lett 2023-ban Dr. Dósa Attila egyetemi docens. Dékáni dicséretben részesült kiváló oktatási tevékenységéért Sasvári Anna Emőke egyetemi tanársegéd és Váraljai Julia Clare nyelvtanár.