Ingyenes kínai nyelvoktatás

2012. Február 10. Megosztás:

Ingyenes kínai nyelvoktatás
Az Észak-magyarországi régióban egyedülálló s az országban is ritka lehetőséget kínál a most felvételiző középiskolásoknak, leendő és jelenlegi hallgatóinak a Miskolci Egyetem: februártól ingyenes kínai nyelvoktatás indul az intézményben.

Ezentúl tehát a Miskolci Egyetem bármely szakán és évfolyamán tanulók jelentkezhetnek az új kurzusra, hogy piacképes diplomájuk értékét tovább erősítsék. A kurzust a Kínából most érkező fiatal nyelvtanár Lu Lu tartja. A rohamosan bővülő üzleti és kereskedelmi, a külföldi cégek áttelepüléséből adódó és a kelet-ázsiai ország nyújtotta lehetőségekre készülhetnek így fel.