Advent az Egyetemen

2011. December 02. Megosztás:

Advent az Egyetemen
A Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Karának III. éves turizmus-vendéglátás szakos hallgatói 2011. december 6-án „Advent az egyetemen” címmel egész napos rendezvényt tartanak a Miskolci Egyetem Díszaulájában, amelyre szeretettel várják az egyetem minden polgárát. A programsorozat délelőtt 10 órától délután 16 óráig tart.

Az Advent az Egyetemen c. rendezvény részletes programja ITT olvasható, a rendezvényhez készült plakát ITT tekinthető meg, a rendezvény kapcsán tartandó sajtótájékoztatóra a hallgatók által készített anyag pedig ITT érhető el.