Az autóipar múltja, jelene és jövője

2011. November 29. Megosztás:

Az autóipar múltja, jelene és jövője
Ha kíváncsi vagy, hogy mivel segítette elő az autóipar fejlődését a Bosch mindezidáig… Ha tudni szeretnéd, milyen újításokkal jelentkezik a Bosch a közel jövőben…

Szeretettel meghívunk állófogadásunkra, ahol a fenti izgalmas kérdésekre és még sokkal többre is biztosan választ kaphatsz. Számos olyan mérnöki vívmányt és folyamatot ismerhetsz meg, amely az autóelektronika területén a 21. század technikai színvonalában is úttörőnek számít.
A program ingyenes, a helyszínen üdítőt és szendvicset szolgálunk fel. A jelentkezéshez nem kell mást tennie, mint az előadás honlapján az Ott leszek gombra kattintani.
Kérem, látogasson el előadásunkra és buzdítsa hallgatóit is a részvételre.

Helyszín: Miskolci Egyetem, A/1. épület II. emelet 220. terem
Időpont: 2011. november 29. 17:00
Előadó: Dr. Szászi István,
fejlesztési osztályvezető (Bosch Budapest)