Irány a HVG Állásbörze!

2017. Február 21. Megosztás:

Irány a HVG Állásbörze!
Szívesen felutaznál Budapestre, a HVG Állásbörzére, de bonyolult megtervezni a fővárosba utazást? Érdekelnek hazánk vezetői munkaadóinak aktuális lehetőségei, de eddig nem tudtad személyesen feltenni nekik kérdéseidet? A távolság és a pénz ennek most nem lehet akadálya!

UTAZZ INGYENESEN 2017. március 9-én a rendezvényre!

Miért éri meg felutazni?

• Keress akár hallgatóknak, akár frissdiplomásoknak szóló pozíciókat, itt megtalálhatod, hiszen 200+ kiállító lehetőségeivel ismerkedhetsz meg egy helyen.
  • A BT ElőadóTerén 18 előadás vár, akár Gundel Takács Gábor vagy akár Iszak Eszter tapasztalatait, tanácsait is meghallgathatod.
  • Regisztrálj, gyere el és harcba szállhatsz az értékes ajándékokért! Részvételeddel megnyerheted akár az Xbox One-t is a Microsoft felajánlásából!

Leveledet követően legkésőbb 2 munkanapon belül keresünk Téged a további teendőkkel kapcsolatban! A nagy érdeklődésre való tekintettel idén csak azoknak tudunk helyet biztosítani a buszon, akiknek legutolsó diplomája nem régebbi három évesnél.

Üdvözlettel:
a HVG Állásbörze szervezőcsapata