EY INSIDE Adóverseny 2015. Regisztrálj, írj és nyerj!

2015. Március 03. Megosztás:

EY INSIDE Adóverseny 2015. Regisztrálj, írj és nyerj!
Szeretnétek belekóstolni az adótanácsadás és az EY világába? Vonzónak találjátok a nemzetközi képzéseket, versenyeket? Szívesen eltöltenétek egy hetet az EY new york-i irodájában? Jelentkezzetek az EY INSIDE – Adóverseny 2015-re!

•          800.000 forint össznyeremény*

•          New York-i út az EY magyar adócsoportjához

•          Világkörüli út a nemzetközi győztesnek**

Regisztrálj, írj és nyerj!

Az esettanulmány-verseny elsődleges célja bemutatni a végzős hallgatóknak és friss diplomásoknak az adótanácsadás szakmát, mint izgalmas és kihívásokkal teli karrierlehetőséget.

Az elmúlt években megrendezett adóversenyek sikerei megerősítettek bennünket abban, hogy – bár az adózással kapcsolatos témákkal ritkán találkoznak a hallgatók felsőfokú tanulmányaik során – sokan szívesen megismernék az adótanácsadás területét. Mivel az esettanulmány valós ügyfélmegbízások adaptációja, megoldása során érdekes adózási kérdéseken gondolkodhatsz, és bepillantást nyerhetsz adótanácsadó kollégáink napi munkájába.

A versenyre egyéni jelentkezéseket várunk. Adózási előismeretek a megoldáshoz nem szükségesek, hiszen átfogó segítséget nyújtunk a verseny során. Az elkészített pályázatokat a gondolkodásmód, az ötletek mentén értékeljük. A verseny célja, hogy betekintést nyerjenek a résztvevők az adótanácsadás világába és megismerhessék, hogy milyen jellegű munkákkal találkoznak adótanácsadó kollégáink a mindennapjaikban.

Oszd meg barátaiddal is ezt az egyedülálló lehetőséget!

Küldd tovább Nekik ezt az e-mailt, valamint oszd meg velük Facebook eseményünket is.

Eredményes pályázást kívánunk!

Üdvözlettel: