Melyek az ország Legvonzóbb Vállalatai?

2015. Február 19. Megosztás:

Melyek az ország Legvonzóbb Vállalatai?
Jó a cég hírneve? Kiemelkedő kereseti lehetőséget biztosít? Támogatja szakmai fejlődésedet? Számodra mi a döntő szempont, amikor munkahelyet választasz? Az AIESEC egyedülálló országos kutatása lehetőséget ad arra, hogy megfogalmazd a véleményed és álláskeresési preferenciáidat!

Melyek az ország Legvonzóbb Vállalatai?
 Kíváncsiak vagyunk a véleményedre!

Amikor szakmai gyakorlati helyet vagy nyitott pozíciót keresel, biztosan Te is végiggondolod a következőket: „Mennyire is ismerem az adott céget? Mit meséltek róla ismerőseim?” A választásban és a döntésben a tapasztalatcsere, illetve az objektív vélemény is sokat segíthet!

A kérdőív kitöltésével most Te is elmondhatod, hogy szerinted melyek hazánk legismertebb/ legvonzóbb/ legnépszerűbb munkáltatói! Ráadásul véleményed nyereményekkel is jutalmazzák!

KITÖLTÖM A KÉRDŐÍVET!

Mit kell tudnod „A Legvonzóbb Vállalat Kutatásáról”?

Az AIESEC Magyarország egyedülálló felmérése, melynek célja feltérképezni az egyetemeken és főiskolákon tanulók, továbbá a pályakezdők és a tapasztalattal rendelkezők munkaerő-piaci elvárásait, melynek alapján összeállítja azon munkáltatók listáját, amelyek a legjobb választást jelentik az álláskeresőknek. Az elmúlt három évben több mint 50.000 gazdasági, műszaki hallgató és pályakezdő vett részt a kutatásban.

Bővebb információkért kattints ide!