Kedvezményes gépjárművezetői tanfolyam

2015. Január 30. Megosztás:

Kedvezményes gépjárművezetői tanfolyam
2015. február 23-án újra indul kedvezményes gépjárművezetői tanfolyamunk (B kategória) elméleti oktatása. Amennyiben Ön, illetve kedves családtagja, ismerőse szeretne rész venni képzésünkön, sok szeretettel várjuk a Felnőttképzési Regionális Központban!

Jelentkezési határidő: 2015. február 20. 12h!

Tisztelt Partnerünk! Kedves Kollégák!

Amennyiben Ön, illetve kedves családtagja, ismerőse szeretne rész venni képzésünkön, sok szeretettel várjuk a Felnőttképzési Regionális Központ által szervezett képzésen!

A részvétel feltételei:

Az elméleti felkészítés jelentkezési lapjának kitöltése és leadása, a képzési díj befizetése.

A jelentkezési lap letölthető a honlapunkról (http://www.felnottkepzes.uni-miskolc.hu/index.php/jelentkezes), vagy átvehető a Miskolci Egyetem Felnőttképzési Regionális Központban, a B3/B4. épület fsz. 11. irodában ill. az épület portáján.

A jelentkezők az elméleti oktatás 3 programját (KRESZ, „Műszaki”, „Eü. tanfolyam”) felnőttképzés keretében végezhetik el. A Miskolci Egyetem hallgatói szabadon választható tantárgyként is teljesíthetik:

· A közlekedés igazgatása (AJKOI600ALT)

· Gépjárművek elmélete (GEGET600ALT)

· Egészségügyi alapismeretek (ETAET600ALT)

Esetükben a Neptun-rendszerben történő tantárgyfelvételt

aFelnőttképzési Regionális Központ intézi!

A képzés díja: 7000Ft+ÁFA programonként, amit postai csekken kell befizetni. A csekk átvehető a Miskolci Egyetem Felnőttképzési Regionális Központban, a B3/B4. épület fsz. 11. irodában ill. az épület portáján. (február 5-től).

Jelentkezési lap és a csekkszelvény leadásának határideje: 2015. február 20. péntek 12h

Az órákat az Egyetem campusán, heti rendszerességgel, alkalmanként 2x45 percben, az esti órákban tartjuk (hétfő-kedd-szerda, 19 órától).

Tájékoztató és az első tanítási alkalom:2015. február 23-án19 órától, a B3/B4 épületben.

Amennyiben A, C vagy E kategóriás jogosítvány megszerzésében gondolkozik, partnerünk, az UNI Autósiskola megfelelő igény esetén vállalja a tanfolyamok helyszíni indítását!

További információ és jelentkezés:

ME Felnőttképzési Regionális Központ:

Rutkai Balázs ügyvivő szakértő

ME Felnőttképzési Regionális Központ