Greeneration Roadshow

2013. Április 08. Megosztás:

Greeneration Roadshow
A 2013-as Állásbörze programjaihoz kapcsolódva a KÖVET Egyesület szakemberei öt vidéki egyetem karrier expóján vesznek részt ingyenes Zöld Iroda Programjukkal a Greeneration Roadshow keretében.

Az állásbörze ideje alatt ingyenes képzéseket, műhelybeszélgetéseket tartunk, így szeretnénk megismertetni Veletek a környezet- és emberbarát Irodák szellemiségét. A karrierexpó helyszínén parkoló Greeneration kamionban kialakított mobil zöld-mintairodánkba látogatva megtapasztalhatjátok, milyen egy fenntartható szempontok alapján kialakított irodai munkakörnyezet. Szegeden több mint 400 fiatal volt kíváncsi ránk, gyertek el Ti is, ismerkedjetek meg velünk, és a Zöld Iroda Programmal!

Greeneration Roadshow állomások:
A programokon való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Az egyes városok nevére kattintva regisztrálhatsz és megtekintheted a részletes programot!

• Szeged, 2013. március 13. Beszámoló - Fényképek
  • Győr, 2013. április 9. Széchenyi István Egyetem; Győr, Egyetem tér 1.
  • Miskolc, 2013. április 10. Miskolci Egyetem, Körcsarnok
  • Pécs, 2013. április 16. Dél-Dunántúli Regionális Könyvtár és Tudásközpont, Pécs, Universitas u. 2/A
  • Debrecen, 2013. április 24. Részletek hamarosan, kérlek figyeld a honlapot!