Bevezetés a MATLAB® használatába - Roadshow

2013. Március 19. Megosztás:

Bevezetés a MATLAB® használatába - Roadshow
Az előadás során bemutatásra kerül a MATLAB legfrissebb (R2013a) verziója és áttekintésre kerülnek a főbb alkalmazási területek. Példákon keresztül bemutatásra kerül, hogyan támogatja a MATLAB az adatelemzési folyamat főbb lépéseit. Demonstrálásra kerülnek a MATLAB interaktív eszközei, melyek megkönnyítik a munkát programozási ismeretekkel nem rendelkező felhasználók számára is.

Tisztelt Partnereink! Kedves Kollégák!

Bevezetés a MATLAB® használatába

Egyetemi RoadShow

Helyszín:

Miskolci Egyetem - Felnőttképzési Regionális Központ

Cím:

3515 Miskolc-Egyetemváros, B3/B4 épület, 207-es Bosch terem

Dátum:

2013. április 4.  9:00-11:15, 11:45-13:00

Előadó:

Németh Szilárd (alkalmazási mérnök – Gamax Laboratory Solutions Kft.)

Regisztráció 2013. április 1-ig: http://gamaxlabsol.com/miskolc

Bevezetés a MATLAB® használatába programozási ismeretekkel nem rendelkezőknek

Hallgatóknak és oktatóknak egyaránt

2013. április 4.  9:00-11:15

Az előadás során bemutatjuk a MATLAB legfrissebb (R2012b) verzióját és áttekintjük a főbb alkalmazási területeket.  Példákon keresztül bemutatjuk, hogyan támogatja a MATLAB az adatelemzési folyamat főbb lépéseit:

• Adatelérés (Excel, egyéb fájlok, adatbázis, hardver)
  • Adatelemzés és vizualizáció
  • Algoritmusfejlesztés
  • Alkalmazáskészítés (grafikus felület, standalone alkalmazás)

Demonstráljuk a MATLAB interaktív eszközeit, melyek megkönnyítik a munkát programozási ismeretekkel nem rendelkező felhasználók számára is.

Matematika, természettudományos és mérnöki oktatás a MATLAB®&SIMULINK® programcsalád segítségével

Oktatóknak szánt előadás

2013. április 4.   11:45-13:00

Ismerje meg, hogyan használható az egyetemi és főiskolai oktatásban eredményesen a MATLAB&Simulink termékcsalád! Példák segítségével bemutatjuk, hogy a termékcsalád nem csak oktatási területen alkalmazható sikerrel, hanem kiváló kutatási és fejlesztési eszköz, melynek ismerete versenyképes tudást jelent.