Miskolci Egyetemi Napok (MEN 2011)

2011. Május 11., szerda 18:00 — 2011. Május 15., vasárnap 04:00

2011. május 11. (szerda) 18.00-tól május 14. (vasárnap) 04.00-ig rendezi meg a ME-HÖK és a MESZ a MEN2011-et.

A MEN - a Miskolci Egyetemi Napok Észak-kelet Magyarország egyik legjelentősebb ifjúsági rendezvénye. A rendezvény színvonalas könnyűzenei koncertekkel, kulturális és hagyományápoló programokkal és civil házakkal várja a látogatókat. A programokat a Kívánj3at keretében általatok leadott több ezer szavazat alapján állítottuk össze. Természetesen idén is lesz diákrektor-választás! Támogasd Te is a Karod diákrektor-jelöltjét!

A rendezvény helyszíne a RockWell Klub, a menza-épület előtt és mellett elhelyezkedő zöldterület, valamint az E/2 Klub.

A MEN2011-re szerdától szombatig 2500 Ft-ért váltható napi jegy, illetve 6500 Ft-ért bérlet a helyszínen. A Miskolci Egyetem és a ME-HÖK támogatásának köszönhetően az egyetemi hallgatók, oktatók és dolgozók kedvezményesen szerdától szombatig 1200 Ft-ért juthatnak napijegyhez és 3500 Ft-ért bérlethez. A kedvezmény igénybevételére való jogosultságot, valamint a 18. életév betöltését a helyszínen kell igazolni. A 18 éven aluliak szeszesitallal nem szolgálhatók ki.

További részletes információ: www.men2011.hu

Kérjük, hogy a hallgatótársaitokat is tájékoztassátok a programról, melyre minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!